Centrul de învățare este și on-line

Vești bune pentru studenții UAIC! Centrul de Învățare al Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași continuă să ofere sprijin și îndrumare studenților în mediul online. Astfel, vă invităm să participați la cele peste 100 de activități pentru dezvoltarea pe plan academic și personal. Veți găsi cursuri de public speaking, dezvoltare personală-coaching, consiliere, workshop-uri/ateliere tematice, orientare în carieră, literație, activități remediale pentru studenții tuturor facultăților Universității. Aveți posibilitatea de a opta pentru cele care vi se potrivesc cel mai bine. Tot ce trebuie să faceți este să accesați link-ul de mai jos și să vă înscrieți!

httpss://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRzBevBjWg9kiycCgDL-EI39W_sl5n6ho0Kb5bNfV2PboRxg/viewform?vc=0&c=0&w=1

De asemenea, după terminarea activităților, vă rugăm pe fiecare dintre dumneavoastră să completați documentul googledocs cu programarea activităților 2019-2020 – Programare sali si activitati Centrul de Invatare UAIC unde a fost adăugată o foaie cu activități online. Vă rugăm să inserați acolo numele dumneavoastră, activitatea derulată și numărul de studenți care au luat parte.

Cu deosebită considerație și aleasă prețuire,

Bogdan Neculau

Alina Trocin