Burse sociale pentru masterande – rezultatele selecţiei

Rezultate selecţie cereri de bursă

Lista cererilor de la Facultatea de Teologie Romano-Catolică declarate admise (regiunea de Nord-Est)

Nr. crt. Numele şi prenumele Specializarea Anul de studii Status
1.
Fetenţ T. Cornelia
2.
Gherghel I. Ionela Petronela
3.
Perjeru G. Iuliana Monica căs. Cojan
admis

Lista cererilor de la Facultatea de Teologie Romano-Catolică aflate în rezervă (Regiunea de Nord-Est)

Nr. crt. Numele şi prenumele Specializarea Anul de studii Status
1.
Agrigoroaiei A. Lăcrămioara căs. Balint
rezervă

Atenţie:

Masterandele aflate pe lista de rezerve sunt rugate să urmărească site-ul proiectului până la afişarea anunţului aprobării suplimentării cu 250 de burse, când vor fi invitate să semneze contractul de acordare a bursei sociale RSF.

Masterandele care nu doresc să beneficieze de bursa sociala RSF şi optează pentru o altă bursă sunt rugate să depună o cerere în acest sens, la compartimentul social, până vineri, 9 noiembrie 2012.

Ca urmare a numărului neaşteptat de mare de cereri, am solicitat suplimentarea cu 250 de burse pentru Regiunea Nord-Est. Bursele vor putea fi acordate doar din momentul aprobării suplimentării. Aşadar, cele 250 de masterande care optează pentru această variantă vor primi bursa doar de la data aprobării actului adiţional.

Masterandele care nu doresc să rămână în lista de rezervă până la data aprobării actului adiţional sunt rugate să depună o cerere în acest sens, la compartimentul social, până vineri, 9 noiembrie 2012.

Masterandele respinse pot fi redistribuite în lista de rezervă dacă dintre persoanele aflate la acest moment în rezervă vor fi retrageri în favoarea altor tipuri de burse.

Contestaţiile se pot depune în termen de 24 de ore de la data afişării, adică marşi 6 noiembrie 2012, la compartimentul social. Contestaţiile vor fi discutate de comisia de soluţionare a contestaţiilor în termen de 48 de ore, iar rezultatele vor fi de asemenea publicate pe site.

Persoane contact
Constantinel Roxana Cristina – Univ.Tehnică ”Gh.Asachi” Iaşi – admis (prioritate 1)
Pocneţ C. Ştefana Raluca – Univ. ”Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi – rezerv
ă