Modalitatea de desfășurare a activității didactice în semestrul II, anul universitar 2021-2022

Dragi studente/studenți,

Dragi colege/colegi profesori,

Consiliul Facultății de Teologie Romano-Catolică a stabilit următoarea modalitate de desfășurare a activității didactice în semestrul al II-lea al anului universitar 2021-2022:

Specializarea / Programul de studii Ciclul de studii Modalitate desfășurare cursuri Modalitate desfășurare seminarii /laboratoare
Teologie Romano-Catolică Pastorală Licență on site on site
Teologie Romano-Catolică Asistență Socială Licență on line on line

Ne exprimăm totuși speranța că vom putea reveni cât mai curând la formatul on site de desfășurare a cursurilor, seminariilor și laboratoarelor.

Până atunci recomandăm colegilor profesori și studenților să stabilească periodic și câte o întâlnire fizică pentru cursuri și seminarii.

Vă dorim un semestru rodnic, cu multă sănătate și împliniri personale și profesionale!

Decan,

Conf. univ. dr. pr. Ștefan LUPU