Activități Centrul de Învățare al Universității ”Alexandru Ioan Cuza” din Iași

Dragi studenți,

Așa cum deja știți, activitățile derulate de Centrul de Învățare al Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași continuă și în luna mai.

Așadar, vă invităm să participați la activitățile propuse pentru săptămâna

11 – 15 mai (consiliere profesională și orientare în carieră; strategii de învățare eficientă; tehnici de management al stresului; managementul timpului; activități remediale; metode de menținere a unei stări optime de sănătate; activități conexe vieții de student: internship, voluntariat; pregătirea lucrării de licență etc.), pentru care puteți opta prin prin accesarea link-ului de mai jos:

httpss://docs.google.com/…/1FAIpQLSel9nmz8KpvXerUmK…/viewform

De asemenea, vă rugăm să vă înscrieți la cursurile dorite până la ora

20:00 a zilei precedente derulării activității/lor selectate. Ulterior înscrierii, veți fi contactați de către tutori prin e-mail sau/și telefon/sms, în ziua cursului ales.

Suntem acasă, cu voi!

Lector dr. Bogdan Constantin Neculau

Facultatea de Psihologie şi Ştiinţe ale Educaţiei – DPPD, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi

Directorul Departamentului de Învățământ Preuniversitar – UAIC