„La ceai cu un profesionist”!

Dacă eşti un student interesat de evenimente de carieră, Centrul de Informare Profesională, Orientare în Carieră și Plasament (CIPO), te invită miercuri, 22 februarie 2017, „La ceai cu un profesionist”!

Evenimentul va începe la ora 16.00 cu un recital sustinut de membrii Coralei „Universitas” și va continua de la ora 17.00 cu evenimentul propriu-zis. Acesta se va desfăşura în Librăria Orest Tafrali, situată în Corpul A al Universităţii „Alexandru Ioan Cuza” din Iași.

În cadrul acestuia te vei putea întâlni cu Mirabela Miron, Nicoleta Hrițcu, Andrei Gheorghiță și Andrei Postolache pentru a schimba într-un ambient plăcut, timp de 20 de minute, în Librăria-Cafenea Tafrali, idei, gânduri și planuri de carieră.

Pentru înscrieri completează următorul formular:  2bit.ly/CeaiCuProfesionisti2

Mai multe detalii despre eveniment poți găsi aici: 3bit.ly/CeaicuProfesionisti-detalii

Eveniment facebook: Imagini 1bit.ly/CeaiCuProfesionist-event